NE CEREM SCUZE DAR WEBSITE-UL ESTE ÎN CONTINUĂ DEZVOLTARE IAR PENTRU MOMENT, NU SE POT PLASA COMENZI ONLINE!

LIVRARE GRATUITĂ PENTRU COMANDĂ DE PESTE 100 RON * COMENZILE PÂNĂ ÎN ORA 12.00 SUNT LIVRATE ÎN ACEEAȘI ZI

Cariere

Suntem în continuă căutare. Verifică secțiunea de mai jos pentru joburile disponibile.

Îți place să decorezi produse de cofetărie/patiserie și ți-ai dori să faci parte dintr-o echipă creativă, dinamică și profesionistă?

Te așteptăm să ni te alături.

Lipsa experienței nu este o problemă pentru noi. Punem accent pe dorința de dezvoltare, spiritul energic și capacitatea de a îndeplini task-urile.

Cu alte cuvinte, vino cu multă bună dispoziție, iar de restul ne ocupăm noi: aparatură de ultimă generație, mediu de lucru plăcut și colegi experimentați, pregătiți să-ți împărtășească secretele lor.

Trimite-ne CV-ul la adresa scrisă în imagine!

Dacă ai și un portofoliu, poți să ni-l trimiți cu drag, pentru că abia așteptăm să îți vedem operele!

Mai multe detalii la 0741 177 573.

Cofetăria Naomi își mărește echipa.

Suntem în căutarea unui cofetar/ ajutor cofetar/patiser iscusit în prepararea celor mai gustoase deserturi.

Experiența anterioară nu este necesară. Îți oferim noi cunoștințele și aparatura de ultimă generație. Tu vino cu entuziasm și dorință de învățare.

Mai multe detalii la 0741 177 573 (Mihaela Neamțu – Director Producție)

Ești o persoană organizată și îți place curățenia?

Ai ajuns la fix! Suntem în căutarea unei persoane responsabile de curățenie!

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de mail menționată în imagine.

Pentru mai multe detalii, contactează-ne la 0741 177 573.

Te așteptăm să vii în echipa noastră ca lucrător în laboratorul de producție. Vei executa fazele tehnologice care nu necesită calificare.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa de mail jobs@cofetarianaomi.ro

Daca esti absolvent al facultatii de ” Tehnologia produselor agroalimentare ” si  printre  pasiunile tale se enumera si cea  pentru domeniul de patiserie / cofetarie, chiar daca ai sau iti doresti sa faci experienta in acest domeniu, esti responsabil, iti place sa lucrezi in echipa, ai abilitati organizatorice, comunicative si vrei sa lucrezi intr-o companie in plina dezvoltare, te asteptam alaturi de noi .

Noi iti oferim :

– mediu de lucru placut

– salariu functie de performante, plus alte bonusuri

– o echipa dornica de excelenta

CV-urile se pot depune pe email jobs@cofetarianaomi.ro

Ai experiență pe un post similar și esti o persoană responsabilă, echilibrată și stăpână de sine?

Daca te regăsești în descriere, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilitati:

Asigură aprovizionarea ritmică cu materii prime şi materiale necesare organizației.

Respectă procedurile interne în ceea ce priveşte predarea-primirea produselor din gestiune;

Menţine legătura permanentă cu agentul de contractări şi achiziţii, director productie şi inginer tehnolog ;

Beneficii:

Loc de munca stabil;
Salariu atractiv;
Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
Bonuri de masa.

Cv-ul vă rugăm să îl trimiteți la jobs@cofetarianaomi.ro

Ești o persoană responsabilă, organizată și ai îndemânare?

Te așteptăm în echipa noastră.

Îți oferim

– salariu atractiv,

– mediu de lucru curat,

– o echipă profesionistă.